Jak schudnąć ? Porady i informacje

Zielona kawa – odchudza ciało czy portfel?

Czy widzieliście w telewizji reklamy wspaniałego i cudownego oddziaływania na Wasz organizm zielonej kawy? Pewnie nie jedna reklama zwróciła Waszą uwagę. Tym bardziej, że zielona kawa to podobno doskonały specyfik dla wszystkich, którzy chcą się odchudzić. Tym czasem trzeba poważnie uważać, żeby sobie nie odchudzić portfela. Bo można się nadziać i to nieźle.
Zielona kawa to nic innego jak zwykła kawa ziarnista, nie poddana paleniu, a więc w swojej naturalnej postaci. Jej właściwości oraz składniki nie różnią się niczym szczególnym od tych, które dotyczą normalnej kawy ziarnistej. W czym zatem jest lepsza kawa zielona? Chyba tylko w tym, że często sprzedawana jest w postaci suplementów diety, do których dodaje się różne wzbogacające ją składniki.
Kawa ta nie należy do najtańszych, ale należy do jej kupowania podchodzić z dużą dozą ostrożności. Należy też pamiętać o dość sporej ilości przeciwskazań, które się tej kawy dotyczą. Nie powinny jej pijać osoby chore na serce i osoby poniżej szesnastego roku życia.